Bay ve bayan epilasyon hizmeti
Sizde cildinizi şımartın..
LGP ile bölgesel incelme
LPG ile bölgesel incelme zayıflama
17 aşamalı temizlik
Cildinizi rahatlatmak istemezmisiniz
%50 indirim
Yüz masajı
Cilt bakımı
Dev kampanya
%50 indirim
Amerikan cilt bakımı
Profesyonel cilt bakımı
LPG ile bölgesel incelme ve zayıflama
Sizde cildinizi şımartın...
Güzelliğinize leke düşmesin..
Kalıcı makyaj-Kaş kontör
Ücretsiz cilt analizi
CİLT BAKIMI
MEGA KAMPANYA
GENÇLİK BAKIMI
KALICI MAKYAJ
OZON BAKIMI
PROFESYONEL CİLT BAKIMI
STARLİÇE ESTETİK GÜZELLİK

KALICI MAKYAJ KAŞ KONTÜR

KALICI MAKYAJ KAŞ KONTÜR

KAŞ KONTÜR

Kaş Kontür Nasıl Yapılır?

Herkesin yüz ifadesine, hatlarına ve ihtiyacına göre farklı bir kaş kontür uygulamasına ihtiyacı vardır. Bu nedenle kaş kontür işlemi, yüze en çok yakışan kaş modelinin tespiti ile başlar. On çizimde kararlaştırılan model, sonrasında kıl ve 3D çizim tekniği ile yüze uygulanır. İnce renklendirme ile kaslar doğal bir görünüm kazanır.

Kaş kontür uygulaması sırasına yapılan çizim işlemi, tamamiyle ağrısızdır. İşlem süresi uygulanacak kaş yoğunluğuna göre 1.5 ila 2 saat arasında değişmektedir. Makyaj yaptırmaktan hiçbir farkı yoktur. İşlem gerçekleştirildikten 20 gün sonra, rötuşlar tamamlanarak kaslar ideal görünümüne kavuşur. Kullanma süresi, kullanıcının yapısal özellikleri ve yaşam şartları göz önüne alındığında 6 aydan iki yıla kadar kalıcılık göstermektedir. Bu sürede hayatınızı, kendimize sınır koymadan rahatlıkla yaşayabilirisiniz.

Kaşlar Ön Planda: Kaş Kontür Highlight Uygulaması

Salonumuzda kaş kontür konusunda uyguladığı bir başka teknik ise kaş kontür highlight uygulamasıdır. Highlight tekniğinde, açık renkler aracılığıyla yaratılan ışık efekti, yapılan işlemi ön plana çıkarır. Bu işlem, kaş kontür uygulamasından ayrı olarak gerçekleştirilmektedir.

Yüze ifade katan, simetriyi sağlayan, bakışları derinleştiren ve çehreye anlam kazandıran en önemli unsur kaslardır. Yüz hatları ile uyumlu, doğal formda ve renkte kaslar ile; yeni ve taze bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kaş kontür, bu noktada aradığınız güzellik uygulaması olabilir. Doğal, size yakışan ve sağlıklı kaslar için tavsiye edilen uygulama budur.

Güzelleşirken, Sağlığınızdan Olmayın!

Deneyimli uzman kadromuzla sizler için hangi uygulamanin uygun olduğunu uzmanlarımız ve hemşirelerimiz tarafindan ücretsiz olarak cilt anelizi yapmaktadır kurumumuzda sizin sağlığınız'dan daha önemli bisey yoktur