Hizmetlerimiz
Bay ve bayan epilasyon
Bayanlara özel cilt bakımında kampanya..
Bay bayan hizmet vermekteyiz
Kahvemizi içmeye bekleriz..
Koltuk altı epilasyon
Erkek epilasyon hizmeti
Bayanlara özel epilasyon hizmeti
Erkek epilasyon hizmeti
Professional cilt bakımı
Profesyonel Cilt Bakımı
Tüm Vücut Epilasyon
KAŞ KONTÖR
Profesyonel Cilt Bakımı
Erkek Epilasyon
Kirpik Lifting
Bay Bayan Cilt Bakımı
Professional cilt bakımı
Led maske
Erkeklere özel cilt bakımı..
Solaryum kremleri
Professional cilt bakımı
Erkeklere özel epilasyon
CİLT BAKIMI
BAY BAYAN SAÇ BAKIMI HİZMETİ
KALICI MAKYAJ KAŞ KONTÖR
LED MASKE
GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI
AMERİKAN CİLT BAKIMI
MİKROBLADİNG 3D KAŞ TASARIMI
AKNE VE SİVLİCE BAKIMI
BAY BAYAN EPİLASYON HİZMETİ
OZON BAKIMI
SOLARYUM KREMLERİ
Bay bayan epilasyon hizmeti
STARLİÇE GÜZELLİK SALONU

KALICI MAKYAJ KAŞ KONTÜR

KALICI MAKYAJ KAŞ KONTÜR

KAŞ KONTÜR

Kaş Kontür Nasıl Yapılır?

Herkesin yüz ifadesine, hatlarına ve ihtiyacına göre farklı bir kaş kontür uygulamasına ihtiyacı vardır. Bu nedenle kaş kontür işlemi, yüze en çok yakışan kaş modelinin tespiti ile başlar. On çizimde kararlaştırılan model, sonrasında kıl ve 3D çizim tekniği ile yüze uygulanır. İnce renklendirme ile kaslar doğal bir görünüm kazanır.

Kaş kontür uygulaması sırasına yapılan çizim işlemi, tamamiyle ağrısızdır. İşlem süresi uygulanacak kaş yoğunluğuna göre 1.5 ila 2 saat arasında değişmektedir. Makyaj yaptırmaktan hiçbir farkı yoktur. İşlem gerçekleştirildikten 20 gün sonra, rötuşlar tamamlanarak kaslar ideal görünümüne kavuşur. Kullanma süresi, kullanıcının yapısal özellikleri ve yaşam şartları göz önüne alındığında 6 aydan iki yıla kadar kalıcılık göstermektedir. Bu sürede hayatınızı, kendimize sınır koymadan rahatlıkla yaşayabilirisiniz.

Kaşlar Ön Planda: Kaş Kontür Highlight Uygulaması

Salonumuzda kaş kontür konusunda uyguladığı bir başka teknik ise kaş kontür highlight uygulamasıdır. Highlight tekniğinde, açık renkler aracılığıyla yaratılan ışık efekti, yapılan işlemi ön plana çıkarır. Bu işlem, kaş kontür uygulamasından ayrı olarak gerçekleştirilmektedir.

Yüze ifade katan, simetriyi sağlayan, bakışları derinleştiren ve çehreye anlam kazandıran en önemli unsur kaslardır. Yüz hatları ile uyumlu, doğal formda ve renkte kaslar ile; yeni ve taze bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kaş kontür, bu noktada aradığınız güzellik uygulaması olabilir. Doğal, size yakışan ve sağlıklı kaslar için tavsiye edilen uygulama budur.

Güzelleşirken, Sağlığınızdan Olmayın!

Deneyimli uzman kadromuzla sizler için hangi uygulamanin uygun olduğunu uzmanlarımız ve hemşirelerimiz tarafindan ücretsiz olarak cilt anelizi yapmaktadır kurumumuzda sizin sağlığınız'dan daha önemli bisey yoktur